Pharma Roya

Hizmetler

Takviye Edici Gıda Üretimi

Yumuşak Kapsül, Sert Kapsül, Tablet, Sıvı/Likit Damla ve Şurup, Flakon, Likit Saşe üretimleri.

DERMO KOZMETİK ÜRETİMİ

Tüp Krem, Kavanoz Krem, Airless Krem, Köpük Jel, Şampuan, Duş Jeli, Sabun, Sıvı Sabun, Flakon, Saşe formlarında üretim.

Fason Kapsül Üretimi

Fason Tablet Üretimi

Fason Şase/Stick Üretimi

Fason Şurup/Likit Üretimi

Fason Krem/Şampuan Üretimi

ÜRETİMDE SUNDUKLARIMIZ

Üretimini yapmak istediğin ürününüz için uzman ekibimiz ile fikrinizi formüle ederek size en iyi ürünü yapabilmeniz için destek oluyoruz.

Fikirlerinizi ve markanızı korumanızı destekliyoruz. Fikir ve marka başvurularınızı sizin adınıza yapabiliriz.

Ürünleriniz ister takviye edici gıda, ister dermo kozmetik grubuna dahil olsun ürün ruhsatlandırmalarını profesyonel iş ortaklarımız ile çözüme ulaştırıyoruz. Takviye edici gıdalar için Tarım ve Orman Bakanlığı, Dermo kozmetik ürünler için ise Sağlık Bakanlığı başvurularınızı takip ediyoruz.

Bünyemizde yer alan grafiker ve tasarımcımız ile ürününüz yönetmeliğe uygun şekilde talep ettiğiniz tasarım şablonu ile tasarlıyoruz.

Planladığınız ürünün en iyi şekilde pazarda yer alabilmesi için ambalaj önerilerimizi sunuyoruz. Ambalaj önerilerimiz tamamen insan ve çevre sağlığına duyarlı, özelleştirilebilen ve ürünü son güne kadar taze şekilde koruyabilen malzemelerden üretilir.

Kullandığımız her hammaddenin, ambalajın, kutu ve etiket materyallerinin analiz sertifikaları bünyemizde muhafaza edilir. Ürettiğimiz her ürün için gerekli kalite kontrol yapılarak analiz sertifikası ve ürün bilgi dosyası hazırlanarak arşivlenir. Talep edilmesi durumunda müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile paylaşılır.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz her ürünü dünyanın her ülkesine ihraç edebiliriz. Ürünün üretim öncesinde ihraç edilmek istenen ülke bilgisi mutlaka paylaşılmalı ve ilgili ülkenin yönetmelikleri araştırıldıktan sonra üretilerek ihracat süreci başlatılır.

Yurtiçinde ve yurtdışında global iş ortaklarımız ile nakliye çözümleri sunuyoruz. Talep etmeniz durumunda ürünlerinizi ulaştırmak istediğiniz ülke ve şehre ulaştırıyoruz.

Bu web sitesi çerezler kullanır ve tarama verilerinizi geliştirmek için kişisel verilerinizi ister.